Saunageur: Camylle Méditerranée

Artikel
30743
€ 13,95
✓ Op voorraad
Advies nodig?
  • Gratis verzending vanaf € 100,-
  • Installatieservice
  • Tevredenheidsgarantie
Details

Saunageur: Camylle Méditerranée 250 ml.
Mediteraan.
Geuren op basis van pure en natuurlijke etherische oliën voor sauna.
Voile de Sauna is volledig oplosbaar in water en verspreidt in royale hoeveelheden wanneer de verdunde oplossing op de hete stenen van de kachel wordt gegoten (10 tot 20 ml verdund in een liter water).

Méditerranée:
Met tonen van citrus fruit en kruiden, op een zachte, diepe en omhullende achtergrond, die deze geur zijn volle persoonlijkheid geven.

Gebruiksaanwijzing:

  • Deze geuren zijn volledig oplosbaar in water. Verdun op basis van 10 tot 20 ml per liter water (1 tot 2 stoppen) en giet de oplossing op de hete stenen van de kachel. Geniet van de geuren als ze royaal in de cabine verspreiden. Gebruik nooit pure essentiële oliën in een sauna !

Meer informatie
Meer informatie
Merk Camylle
Vragen over dit product
Kan ik dit artikel ook afhalen of bestellen ergens in een winkel ?

Wij beschikken over een fysieke winkel gevestigd aan de Belder 40 te Roosendaal. Daar bent u tijdens onze openingstijden altijd welkom. Indien mogelijk kunt u het direct afrekenen en meenemen, en anders bestellen we het dat u het kunt komen afhalen of we laten het bij u thuis afleveren.

Beoordelingen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Saunageur: Camylle Méditerranée