Spa geur: Camylle Ceder/ Litsea
- Gratis verzending vanaf € 100,-
- Installatieservice
- Tevredenheidsgarantie
Spa geur: Camylle Ceder/ Litsea.
Ceder, Litsea.
Geuren op basis van pure en natuurlijke etherische oliën voor spa of jacuzzi.
Velours de Spa is volledig oplosbaar in water. Het product is te gebruiken met alle desinfectieproducten. Velours de Spa is kompleet vluchtig zodat het geen residuen achterlaat in het filter.
Ceder/ Litsea:
Een samenstelling van etherische oliën die een stressvrije en vriendelijke sfeer creëren. Het is een perfect huwelijk tussen houtachtige, delicate en boeiende geuren van cederhout uit Virginia en citroenachtige, levendige en exotische aroma's van de Litsea, ook wel exotische verbena genoemd.
Gebruiksaanwijzing:
- Voor spa's en hot-tubs voeg 2-3 dopjes toe aan het water met een gemiddelde hoeveelheid van 1500 liter
| Merk | Camylle |
|---|
Wij beschikken over een fysieke winkel gevestigd aan de Belder 40 te Roosendaal. Daar bent u tijdens onze openingstijden altijd welkom. Indien mogelijk kunt u het direct afrekenen en meenemen, en anders bestellen we het dat u het kunt komen afhalen of we laten het bij u thuis afleveren.